ساخت مهر

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

ساخت مهر چیه ؟

با این موضوع آشنا هستیم که لوگو و نام و نشان تجاری میتونه تاثیر زیادی در شناخت کسب و کار شما توسط مخاطبان، داشته باشه که باید بیشتر و بهتر دیده بشید و یکی از روش های موثر در این زمینه، استفاده از مهر و نکته ی مهمتر، طراحی اون هست که باید از نظر گرافیکی و بصری جلوه ی خوبی داشته باشه و بیانگر برند شما باشه، به دلیل اهمیت استفاده از مهر، بهتون توصیه میکنیم که در انتخاب طراحتون دقت زیادی داشته باشین.

چرا ساخت مهر مهمه ؟

اقدام برای طراحی مهر یکی از ضروریات کسب و کارها محسوب میشه و در بردارنده ی اطلاعاتی از قبیل، کد اقتصادی شرکت، شماره ثبت، شماره تماس و آدرس شرکت و به طور کلی، حاوی مدارک رسمی‌ و ثبتی شرکت هستن. مهرها به صورت تصویری یا متنی قابل طراحی هستن و همچنین به صورت تک رنگ یا رنگی، متحرک یا معمولی، جوهر یا بی جوهر هستن که با توجه به نیاز شما طراحی و آماده میشن.

width=

اینجا میتونید با انواع مختلف مهرها بیشتر آشنا بشید و اطلاعات کاملتری در موردشون کسب کنید:

1. مهر دسته ساده :
ساده ترین توع مهر که معمولا دسته چوبی یا پلاستیکی دارن. برای استفاده ازش باید یک استامپ کنارتون داشته باشید و هر بار برای استفاده از مهر، اونو بزنید توی استامپ.

2. مهر اتوماتیک ژلاتینی : نوع معمول مهر اتوماتیک که کیفیت معقولی داره. خودش بصورت اتوماتیک جوهر میگیره و برای هر بار استفاده، بصورت اتوماتیک میچرخه و سطح ژلاتینی مهر رو به جوهر استامپ آغشته میکنه. کیفیت مطلوبی داره و سالهاست که مورد استفاده پزشکان و سایر مشاغل قرار میگیره.

3. مهر اتوماتیک لیزری : مثل مورد قبلی اتوماتیک هست و نیازی به استامپ جداگونه نداره. اما در مقایسه با مورد قبلی، از کیفیت خیلی خیلی بالاتری برخورداری هست. روش ساختش با برش لیزری هست. برای طرح هایی که ظرافت زیادی دارن و میخواد هیچگونه خوردگی طرح توی مهر زده شده دیده نشه، این مورد پیشنهاد میشه.

چه مدارکی برای ساخت مهر مورد نیاز هست ؟

مهرهای شخصی : تصویر کارت ملی

مهرهای پزشکی و پرستاری : تصویر کارت عضویت نظام پزشکی یا نظام پرستاری

مهرهای مهندسی : تصویر برگه عضویت نظام مهندسی

مهرهای دکتری : تصویر برگه‌ی مدرک دکتری تخصصی

مهرهای وکالت : تصویر کارت عضویت کانون وکلا و یا موارد مشابه

مهرهای شرکت‌ها : تصویر آگهی ثبتی شرکت و یا نامه درخواست ساخت مهر

مهرهای فروشگاه‌ها : تصویر جواز کسب

مهرهای دارای عناوین مدرک تحصیلی، درجه سازمانی : تصویر مدرک یا نامه انتصاب درجه سازمانی

مهرهای شخصی: مهرهای شخصی اعم از مهرهای اسم و یا امضا، ارسال درخواست دستنویس و یا تایپ شده با امضا و کارت ملی خود شخص 

خیر. خدمات «طراحی مهر» بصورت تخصصی قابل انجام هست. برای دریافت اطلاعات کاملتر در مورد طراحی مهر، تعرفه طراحی و نمونه کارها، میتونید از نوار جستجوی بالای سایت، به صفحه خدمات «طراحی مهر» مراجعه و برای ثبت سفارش طراحی مهر اقدام بفرمایید.

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 10 - میانگین: 4.5 از ۵