چاپ بسته بندی

چاپ انواع بسته بندی | قیمت بسته بندی | هزینه چاپ بسته بندی | چاپ بسته بندی محصولات

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ بسته بندی چیه ؟

چاپ بسته بندی یکی از انواع ابزارهای تبلیغاتیه که رشد و گسترش خیلی زیادی داره، به طوری که هر یک از شما تجربه خرید از فروشگاه هایی رو دارین که در قبال خریدتون، اجناس رو در بسته بندی شیک و خاص بهتون تحویل میدن و کیفیت چاپ بسته بندی حرفه ای، زیبایی و جذابیت بصری بسته بندی رو افزایش میده.

چرا چاپ بسته بندی مهمه ؟

چاپ بسته بندی اگه کیفیت و دوام مناسبی داشته باشه توسط مشتری نگهداری میشه و بارها و بارها مورد استفاده قرار میگیره و پیام تبلیغاتی شما به راحتی منتقل شده و مورد توجه قرار میگیره. استفاده از چاپ بسته بندی در تبلیغات، از روش های پر بازده و اثر گذار هست.

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 45 - میانگین: 4.8 از ۵