چاپ پوستر

قیمت چاپ پوستر | هزینه چاپ پوستر | چاپ پوستر A4 | چاپ پوستر A3

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ پوستر چیه ؟

چاپ پوستر به عنوان یه تابلوی تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار و  خدمات شما استفاده میشه و برای اینکه این نقش به خوبی اجرا بشه و ارزش نصب و نگهداری روی ديوار رو داشته باشه، باید چاپ پوستر بسیار با کيفيت و عالی باشه.

چرا چاپ پوستر مهمه ؟

چاپ پوستر میتونه معرف اهداف تجاری و ماهیت کار و همچنین انتقال گر مفاهیم  مورد نظر باشه و در زمانی کوتاه پیام و مفهوم مورد نظر رو به مخاطب انتقال میده و مورد توجه مخاطب قرار میگیره

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.