چاپ اوراق اداری

چاپ پاکت نامه | چاپ ست اداری | چاپ فولدر | چاپ سربرگ گلاسه | چاپ فولدر لمینیت مات | چاپ کاغذ تحریر

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ اوراق اداری چیه ؟

اوراق اداری از ابزار های مفید برای تبلیغات شرکت هاست و دارای نام و نشان تجاری شرکته. چاپ اوراق اداری از ملزومات اساسی هر کسب و کاری به شمار میره.

چرا چاپ اوراق اداری مهمه ؟

چاپ اوراق اداری با کیفیت، شفاف و با دوام نقش موثری در ارائه بهتر خدمات داره و برای چاپ اوراق اداری باید نکات مهمی رعایت بشه شامل : نوع کاغذ مصرفی، مات یا براق بودن، تعیین سایز و ابعاد استاندارد اوراق و ... همه این عوامل در روند چاپ  تاثیر گذار هستن

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 47 - میانگین: 4.7 از ۵