چاپ سرنسخه

قیمت چاپ سرنسخه | هزینه چاپ سرنسخه | چاپ سرنسخه پزشکی | چاپ سرنسخه A4 | چاپ سرنسخه A5 | قیمت چاپ سرنسخه A5 | چاپ سرنسخه A4

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ سرنسخه چیه ؟

چاپ سرنسخه از ملزومات اساسی برای هر پزشک هست و به عنوان برگ یادداشتی هست که خلاصه ای از وضعیت بیمار، نتیجه معاینه و بررسی بیمار و داروهای تجویز شده رو یاداشت میکنه.

چرا چاپ سرنسخه مهمه ؟

چاپ سرنسخه میتونه باعث برقراری ارتباط با مخاطب بشه و از این طریق برتری شما رو به فرد منتقل کنه. بنابراین چاپ سرنسخه با کیفیت میتونه باعث افزایش وجهه و اعتبار شما و جلب اعتماد بیشتر بشه. 

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 51 - میانگین: 4.7 از ۵