چاپ تمبر

هزینه چاپ تمبر | قیمت چاپ تمبر | چاپ انواع تمبر

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ تمبر چیه ؟

چاپ تمبر اختصاصی  به نوعی وجهه و اعتبار برای کسب و کار شما فراهم میکنه که می تونین با توجه به برخی موارد چون رنگ سازمان، لوگو و .. تمبر مختص به خودتون رو چاپ کنین و در زمان لازم و برای ارسال نامه و بسته پستی ازش استفاده کنین.  به عبارتی چاپ تمبر اختصاصی به شما اجازه میده که طراح تمبر پستی تون باشین و به تبلیغ کسب و کار و خدماتتون بپردازین.

 

چرا چاپ تمبر مهمه ؟

چاپ تمبر برای شما و کسب و کارتون به نوعی جذابیت و شخصیت و اعتبار کاری، به همراه داره . این تمبر بر روی بسته های ارسالی شما قرار میگیره و به دست مخاطبان میرسه که منحصر به فرد و خاص است .

 

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 61 - میانگین: 4.8 از ۵