چاپ استند

چاپ انواع استند | چاپ استند ایستاده | قیمت چاپ استند | هزینه چاپ استند

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ استند چیه ؟

چاپ استند به دو دسته کلی تقسیم میشه یکی از اونها چاپ استند برای فضاهای خارجی ودیگری چاپ استند برای فضاهای داخلی هست. وانواع گوناگونی از مدیا و چاپ بر روی آن‌ها قابل استفاده بوده که با توجه به مورد استفاده در فضای داخلی یا خارجی از بین آنها انتخاب میشه

چرا چاپ استند مهمه ؟

چاپ استند یکی از انواع ابزارهای تبلیغاتی بسیارمهم و کارآمد هست، و در فروشگاه ها و نمایشگاها بسیار رواج داره و می توان به انواع آنها همچون استند نمایشگاهی، بنر، پلات و لمینیت، ایکس،  رول آپ و پاپ، کانتر و جا کاتالوگی اشاره کرد.

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 54 - میانگین: 4.7 از ۵