طراحی کمپین تبلیغاتی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی کمپین تبلیغاتی چیه ؟

برای انجام تبلیغات چند جانبه نیاز به طراحی کمپین تبلیغاتی دارین که در وهله ی اول باید هدف از ایجاد کمپین، تعداد مخاطبان، پیام و مفهوم مورد نظر، میزان هزینه و بودجه رو تعیین کرده و سپس اقدام به طراحی کمپین تبلیغاتی کنید .

چرا طراحی کمپین تبلیغاتی مهمه ؟

کمپین تبلیغاتی بخش مهمی از فعالیت های بازاریابی هست  که بر انتشار پیام و مفهوم آگهی تبلیغاتی تمرکز داره و منجر به افزایش ویژگی ها و مزایای خدمات و محصولات شما میشه.

طراحی کمپین تبلیغاتی

مسیرتو هدفمند انتخاب کن

 

هر کسب و کاری می تونه رشد کنه، بزرگ تر بشه، درآمد زیادی داشته باشه. ولی به شرطی که توی مسیر درست قدم برداره و کاملا هدفمند فعالیت کنه، یعنی در بهترین زمان و بهترین مکان و برای بهترین و برگزیده ترین مخاطبان تبلیغ کنه. در این صورت میشه در انتظار دریافت بهترین نتیجه بود. ما تو این زمینه بهتون کمک کنیم تا هدفمند پیش برید و به نتیجه ی دلخواهتون برسین. خب، طراحی آنلاین چه فرایندی رو برای ایجاد کمپین تبلیغاتی شما طی میکنه ؟

مراحل طراحی کمپین تبلیغات

 

1. کسب اطلاعات دقیق از مشتری

برای طراحی و تدوین بهینه کمپین تبلیغاتی، در مرحله اول نیاز داریم که هدف اصلی مشتری رو از اجرای تبلیغ بدونیم، و به اطلاعات شفاف و دقیقی برسیم و برای دقت بهتر در این زمینه از ابزار پرسشنامه و مصاحبه هم استفاده می کنیم تا بررسی همه جانبه انجام بشه و به درک کامل از شرایط مد نظر مشتری برسیم و بریم مرحله ی بعد ... 

 

2. تجزیه و تحلیل موقعیت مشتری و جامعه هدف

برای ما مهمه که شناخت درستی از مخاطبان شما داشته باشیم و بدونیم که پذیرای خدمات و محصولات تون هستن یا نه، کدام محصول رو بیشتر دوست دارن و این افراد در چه موقعیت مکانی قرار دارن. بنابراین با شناخت دقیق از خواسته ها و انتظارات مخاطب و جامعه هدف مورد نظر، اقدامات لازم رو انجام میدیم و میریم مرحله بعدی... 

3. طراحی و تولید محتوای جذاب 

با توجه به نتایجی که از مراحل قبل، بدست آوردیم حالا باید پیام و مفهوم مورد نظر رو در قالب یه محتوای جالب و جذاب و از طریق کانال ارتباطی مناسب برای جامعه هدف منتخب ارسال کنیم. 

4. ارزیابی و ارائه گزارش نهایی

برای دریافت نتیجه ی درست از اجرای کمپین تبلیغی، لازمه که تمامی مراحل ارزیابی بشه و همچنین رقبا، مخاطبان و دیگر عوامل موثرهم مورد بررسی قرار بگیره تا در صورت لزوم، راه و روش دیگری برگزیده و به نتیجه ی بهتری برسیم.

طراحی آنلاین میتونه برنامه دقیق و جامعی برای تبلیغات اینستاگرام شما طراحی و اجرا کنه و شما با انتخاب هوشمندانتون یه پکیج تبلیغاتی هدفمند و موثر همراه با بازدهی بالا دارین و ما آسودگی خیال در انتخاب رو بهتون هدیه میدیم.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ابزار تبلیغاتی طراحی آنلاین

متدهای اجرای کمپین تبلیغاتی شما

تبلیغات گوگل ادورز

تبلیغات گوگل ادورز ، یکی از موارد انتخابی شما برای اجرای کمپین تبلیغاتی تون هست که از اصول و قوانین خاصی پیروی میکنه و عدم توجه به آنها باعث میشه تبلیغ تون هیچ نتیجه ای نداشته و بی فایده باشه.

تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام به دلیل کاربران زیادی که داره، گزینه ای عالی برای تبلیغات محسوب میشه و با توجه به نوع و موضوع فعالیت و همینطور مخاطبان مورد نظرتون، پست اینستاگرام در قالب عکس،نوشته،ویدئو و.. طراحی و منتشر میشه .

تبلیغات اسپانسرشیپ

ما به شما کمک می کنیم در فضای اینستاگرام بتونین کاملا هدفمند تبلیغ کنین. به طوری که عده ی زیادی از افرادی که تبلیغ شما رو میبینن جذب تبلیغ شما شده و بازخوردی مفید دریافت کنید و به نتیجه ی دلخواه برسین.

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

ما با معرفی اینفلوئنسرهای منتخب به شما کمک می کنیم تا کسب و کار و خدماتتون رو از طریق افراد مشهور و محبوب، تبلیغ و معرفی کنین. ما به اثربخشی پیشنهاداتمون برای کسب و کار شما اطمینان کامل داریم.

چرا طراحی آنلاین؟

مزایای طراحی کمپین تبلیغاتی

هدفمندی و بازدهی زیاد

ما روند تبلیغ شما رو کاملا هدفمند طراحی و اجرا می کنیم تا بالاترین نتیجه و بازخورد رو بهتون هدیه بدیم.

مقرون به صرفه

شما با پرداخت هزینه ای مشخص، به آنچه که دلخواهتون هست، می رسید، و به نتیجه ای کاملا رضایت بخش دست خواهید یافت.

سنجش عملکرد

برای اثربخشی بهتر کمپین، شاخص کلیدی عملکرد ارائه میدیم که شما میتونین از نتایج کمپین تبلیغی تون آگاه بشید.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 48 - میانگین: 4.7 از ۵