تدوین استراتژی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تدوین استراتژی چیه ؟

برای موفقیت توی شبکه های اجتماعی باید اهداف مون رو مشخص کنیم و بدونیم که در حال حاضر کجا هستیم و قراره به کجا برسیم و یه نقشه راه برای رسیدن به مقصد ترسیم کنیم و تمام اینها نیاز به برنامه ریزی بلند مدت و تدوین استراتژی داره.

چرا تدوین استراتژی مهمه ؟

تدوین استراتژی راه رسیدن به اهداف رو مشخص میکنه و برای اینکه در شبکه های اجتماعی حضور و فعالیتی مستمر و هدفمند داشته باشین و طبق برنامه تعیین شده حرکت کنین، به تدوین استراتژی نیاز دارین.

هدفمند گام بردار

هدفمند گام بردار

تدوین استراتژی در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی نیاز به برنامه ریزی و تعیین استراتژی داره تا بتونین در این فضا به هدف مورد نظرتون که ممکنه معرفی برند و یا فروش محصولات و خدماتتون باشه، برسین و نتیجه ی دلخواه رو بدست بیارین. ما شما رو همراهی می کنیم تا در این مسیر خوش بدرخشید، شما با مشاهده ی نتیجه و بازخورد مناسبی که دریافت می کنید، از انتخابتون راضی خواهید بود.
استراتژی کسب و کارتون رو مشخص کردین؟
طراحی آنلاین با توجه به ایده آل های شما، به تدوین استراتژی کسب و کارتون کمک میکنه

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

مطالعه هویت برند

تعیین هویت برند شما

آنچه که مخاطبان رو ترغیب به خرید از شما می کنه، صرفا محصول شما نیست، و نیاز به دلیل بهتر و خاص تری دارن، یعنی باید تصویر ذهنی مطلوبی برای مخاطب شکل بگیره که برگرفته از ماهیت کسب و کار شماست، و توجه به این موضوع قدم بزرگی برای کسب موفقیت هست
ایده و خلاقیت، طراحی و اجرای یک محصول و بعدش معرفی به مشتری و توضیح ویژگی هایی که محصول داره و میتونه براشون مفید باشه یه راه تعیین شده و مشخص هست که همه ی کسب و کارها دارن انجام میدن.
ولی اینکه چطور و چگونه این موارد رو انجام بدین که مختص به خودتون باشه و مورد توجه مخاطب قرار بگیره، هدف اصلی ما برای شماست
در اینجا ما با طراحی و اجرای نقشه ی راه و رسیدن به نقطه ی مطلوب بهتون کمک می کنیم تا بتونین به درستی مشتری رو ترغیب به خرید کنین. 

آنالیز بیزینس مدل و بیزینس پلن

اصلی ترین کاری که ما در این مرحله انجام میدیم، شناسایی ارزش محصول شماست و زمانی که این شناخت صورت بگیره، میشه به ادامه مسیر و برداشتن گام های بعدی مطمئن بود.
بررسی مواردی چون نوع خدمات و محصولات، طبقه بندی و دسته بندی مخاطبان، انتخاب راه های ارتباطی، تعیین هزینه، تعیین سگمنت، شیوه پروموت و ... باعث میشه به  تجزیه و تحلیل عوامل درونی و بیرونی شرکت پرداخته و به شناخت کافی برسیم.
با توجه به نتیجه ی به دست آمده، کمپین تبلیغاتی اختصاصی شما آماه میشه که به بهترین طریق ممکن اجرا میشه و نتیجه ی مطلوبی به همراه داره. 

تعیین و طراحی پرسونای مخاطب

گاهی برای برخی کسب و کارها اتفاق افتاده که با وجود هزینه های سنگینی که صرف تبلیغات کردن، به نتیجه ی دلخواه نرسیدن و مخاطبی جذب نکردن.
دلیل اصلی این قضیه عدم شناخت درست افراد و ویژگی های اونهاست. یعنی در نظر گرفته نمیشه که این محصول برای چه گروهی از افراد لازم و ضروریه و نتیجشم میشه یه کار بیهوده و نرسیدن به مشتری جدید.
ما با شناخت صحیح و دقیق مخاطبان، تبلیغات شما رو کاملا هدفمند و متناسب با نیاز و علایق هر گروه از مخاطبان طراحی و اجرا می کنیم و رضایت شون رو بدست میاریم. و درپایان، شما هم چیزی که انتظارش رو داشتین دریافت میکنین.

بررسی و شناخت رقبا

تدوین استراتژی و اثربخش بودنش به شناخت رقیبان مربوط میشه، یعنی باید بسیار هوشمندانه تحلیل و بررسی کنید و با شناخت صحیح و آگاهی کامل از کسانی که در حوزه ی کاری شما هستن ، متفاوت تر از اونها به فعالیت تون ادامه بدین و حتی ازشون سبقت بگیرین. 
ما از طریق بررسی و شناخت رقیبان و تحلیل روند بازار کار شما و کسب اطلاعات دقیق و طبقه بندی آنها، اقدام به تدوین استراتژی و برنامه ریزی بلند مدت برای کسب و کار شما می کنیم.

بررسی شبکه‌های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مي تونن زمينه ساز گفتگو و برقرای ارتباط بین شما و مخاطب باشن و یک مزیت بزرگ محسوب میشن. در تدوین استراتژی، توجه به نیاز مشتری و انتخاب کانال ارتباطی مناسب موجب رشد و گسترش بیشتر شده و بستری برای رسیدن به اهداف هست.
ما با توجه به نقش شبکه های اجتماعی، برنامه ریزی و تعیین استراتژی را با توجه به معيارهاي مخاطب شناسی، شناسایی رقیبان، انتخاب کانال ارتباطی و ..  انجام میدیم که در نهایت کسب و کار شما سود میبره.

استراتژی طراحی و تولید محتوا

یکی از بخش های مهم در تهیه و تدوین استراتژی، بازاریابی محتوا و تولید متن جذاب، مناسب، مرتبط با فعالیت شماست و باید طوری انجام بشه که مورد پسند مخاطب قرار بگیره و به سمت شما جذب بشه.
تولید محتوای جذاب و موثر علاوه بر شناخت مخاطب از اصول و قوانین خاصی هم پیروی می کنه و باید به طور کامل رعایت بشه. ما با توجه به کسب و کارتون، شما رو در مسیر بازاریابی محتوا همراهی می کنیم تا به نتیجه ی دلخواه تون برسید. 

طراحی کمپین تبلیغاتی

در نهایت به مرحله ی ایجاد کمپین تبلیغاتی می رسیم که با توجه به مواردی که بیان شد و رعایت کامل آنها، طراحی و اجرا میشه و از آنجایی که حساسیت زیادی برای دریافت نتایج وجود داره ، ما با توجه به مضمون و ساختار محتوا و کانال‌های تبلیغاتی، مواردی رو پیشنهاد میدیم و با همکاری و نظر سنجی از خود شما، هر کدوم که برای شما بهینه تر هست رو  اجرا می کنیم.

ارائه شاخص کلیدی عملکرد

هر کسب و کاری در دوره های زمانی مشخصی باید ارزیابی کنه و تشخیص بده که فعالیت ها و عملکردها درست پیش میره؟ در مسیر رسیدن به هدف هست؟ نسبت به قبل پیشرفت داشته یا نه ؟ 
برای این موضوع از شاخص کلیدی عملکرد استفاده میشه که یک متغیر قابل اندازه گیری هست و حرکت درست به سمت اهداف و یا انحراف از مسیر رو نشون میده.
 در مرحله ی نهایی تدوین استراتژی، شما این شاخص سنجش رو خواهید داشت تا به کمکش بتونین، شواهد عینی از مسیر پیشرفت تون و رسیدن به نتیجه ی مطلوب داشته باشین.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 59 - میانگین: 4.8 از ۵