طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی

ایجاد هماهنگی کامل اشیاء با محیط برای داشتن فضای بینظیر است

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی چیه ؟

طراحی دکوراسیون فضای مسکونی عامل مهمی در ارزش گذاری هر واحد مسکونیه و به موضوعی مهم برای افراد تبدیل شده، شناخت خوب از انواع سبک های طراحی و انواع رنگ ها و توجه به این موضوع که از چه طیف رنگ، چه سبک طراحی و نورپردازی استفاده بشه، بیانگرطراحی دکوراسیون حرفه ای هست.

چرا طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی مهمه ؟

طراحی دکوراسیون فضای مسکونی، شاید در نگاه اول امری بسیار ساده به نظر برسه و ضرورتی برای استفاده از نظرات کارشناسان احساس نشه. اما اگه به دکوراسیون منازلی که توسط شرکت های معماری باتجربه و حرفه ای انجام شده، نگاهی بندازین، به تفاوت چشمگیر اون پی می برید. توصیه ما به شما اینه که برای داشتن یک دکوراسیون شیک و زیبا، این کار رو به افراد کاردان بسپارین.

زیر مجموعه های طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی

همه افراد پس از انجام امور روزانه شان به سمت خانه ی خود می روند. خانه ی ما بخشی از هویت ماست که در آن  زندگی کنیم و فضایی برای بودن در کنار خانواده و عزیزانمان است. و می توان گفت که معماری و طراحی دکوراسیون می تواند نقش مهمی بر احساسات بهترمان درون منزل ایفا کند و باعث آرامش بیشتر شود.

طراحی دکوراسیون فضای مسکونی، شاید در نگاه اول امری بسیار ساده به نظر برسد و ضرورتی برای استفاده از نظرات کارشناسان احساس نشود. اما اگر به دکوراسیون منازلی که توسط شرکت های معماری باتجربه و حرفه ای صورت گرفته، نگاهی بیندازید به تفاوت چشمگیر آن پی خواهید برد. بنابراین توصیه می شود برای داشتن یک دکوراسیون شیک و زیبا در منزل خود از همان ابتدا کار را به کاردان بسپارید تا درست و اصولی پیش برود.

منزل مسکونی  دارای بخش های مختلف می باشد که می توان آن را به بخش های خصوصی و عمومی تقسیم بندی کرد. بخش های عمومی در منزل شامل، سالن پذیرایی، آشپزخانه، بالکن هستند و بخش های خصوصی شامل اتاق خواب، اتاق لباس ها، حمام و سرویس بهداشتی می باشد.

پذیرایی قسمت پررفت و آمد و پراستفاده درمنزل است و علاوه بر حضور همیشگی افراد ساکن منزل، مهمان ها هم به این بخش وارد می شوند. در نتیجه توجه به دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای دارد. عواملی چون، چیدمان وسایل، رنگ آمیزی، نورپردازی، تزئینات داخلی، طرح و جنس و کیفیت کف پوش مورد توجه می باشد.

آشپزخانه بخش دیگری ست که مورد توجه است زیرا طراحی آن به صورتی ست که توسط دیگران قابل مشاهده است. بنابراین همانند پذیرایی، دکوراسیون آن مهم است. همچنین کابینت ها و قفسه ها از دیگر قسمت های آشپزخانه هستند که تمام عوامل موثر در دکوراسیون داخلی منزل در مورد آنها هم اجرا می شود.

دکوراسیون اتاق خواب هم به عنوان محلی که خواب و استراحت و برخی فعالیت های روزانه مثل مطالعه یا کار در منزل در آن صورت می گیرد بسیار مهم است.

طراحی حمام و سرویس بهداشتی شاید کم اهمیت به نظر برسد، اما رعایت نکات و جزئیات دیزاین و دکوراسیون داخلی منزل در مورد آن می تواند به ارزش خانه شما اضافه کند و باعث ایجاد تفاوت منزل شما با دیگر ساختمان ها شود.

ورودی بخش مهم دیگری در طراحی دکوراسیون منزل می باشد که باید فضای کافی برای استقبال از میهمان ها و جای گیری لباس و جاکفشی را داشته باشد.

طراحی دکوراسیون فضای مسکونی عامل مهمی در ارزش گذاری هر واحد مسکونی هست و به موضوعی مهم برای افراد تبدیل شده، شناخت خوب از انواع سبک های طراحی و انواع رنگ ها و توجه به این موضوع که از چه طیف رنگ، چه سبک طراحی و نورپردازی استفاده کنیم بیانگرطراحی دکوراسیون حرفه ای منزل است.

پس اگر به دنبال طراحی دکوراسیون فضای مسکونی و منازل خود هستید، با کارشناسان دکوراسیون داخلی طراحی آنلاین  مشورت کنید و از نظرات حرفه ای آنها بهره مند شوید. ما در این زمینه با توجه به خواسته ی خود شما، بهترین طرح و ایده را ارائه خواهیم داد.

طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۱
طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۱ طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۱
طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۲
طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۲ طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۲
طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۳
طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۳ طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۳
طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۴
طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۴ طراحی دکوراسیون فضاهای مسکونی ۴
طراحی فضاهای مسکونی بوهمی
طراحی فضاهای مسکونی بوهمی طراحی فضاهای مسکونی بوهمی
طراحی فضاهای مسکونی روستیک
طراحی فضاهای مسکونی روستیک طراحی فضاهای مسکونی روستیک
طراحی فضاهای مسکونی مدرن
طراحی فضاهای مسکونی مدرن طراحی فضاهای مسکونی مدرن
طراحی فضاهای مسکونی مینیمال
طراحی فضاهای مسکونی مینیمال طراحی فضاهای مسکونی مینیمال
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 58 - میانگین: 4.7 از ۵