سناریو نویسی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

سناریو نویسی چیه ؟

سناریونویسی تبلیغاتی، دربردارنده ی محتوا و مفهوم پیام شما برای انتقال به مخاطب هست که خیلی ساده و راحت با مخاطب صحبت میکنه و احساس هیجان زیادی رو بهش منتقل میکنه و میتونه اثربخشی فوق العاده زیادی داشته باشه. متن سناریو تبلیغاتی با توجه به نوع تبلیغ، هدف و بازخوردی که براش در نظر دارید، نوشته میشه و به معرفی دقیق و کامل مزایا و ویژگی های محصول میپردازه و نکات مثبت استفاده ازش رو برای مخاطب بازگو میکنه.

چرا سناریو نویسی مهمه ؟

اگه قصد دارین یه تبلیغ متفاوت، سرآمد و ماندگار داشته باشین و برای همیشه در ذهن و خاطر مخاطب ثبت بشید. بهتره از تبلیغات چندرسانه ای تصویری و یا صوتی همراه با یک متن عالی استفاده کنید، چون یه سناریو قوی و حرفه ای میتونه کسب و کار شما رو به بهترین شکل ممکن معرفی کنه و مشتریان زیادی رو به سمت شما هدایت کنه. برای کسب بازخورد عالی، بهتره سناریو تبلیغاتی خودتون رو به افرادی بسپارید که تجربه و شناخت کافی در این زمینه دارند.

تولید محتوای تبلیغاتی در قالب سناریو نویسی، میتونه نقطه ی شروع یک تیزر موفق و پرمخاطب باشه.

 

سناریو نویسی به معنای داستان و روایتی هست که برای فیلم های سینمایی، فیلم های تبلیغاتی و صنعتی و هر یک از تیزرهای تبلیغاتی موشن گرافیک و انیمشین، نوشته میشه و از مهم ترین و اثربخش ترین فاکتورها به شمار میره. 

به عبارت دیگه، میشه گفت که سناریو نویسی تبلیغاتی، پایه و اساس شکل گیری تمام افکت ها و المان های تصویری و صوتی هست و جنبه اصلی ارتباط با مخاطب محسوب میشه. 

نحوه ی نگارش سناریو میتونه تاثیر مثبت و مستقیم بر جذابیت اون فیلم و تیزر داشته باشه و زمانی که برای امور تبلیغاتی نوشته میشه باید با توجه به ویژگی محصول و مخاطبان، از لحن و نوشتاری استفاده بشه که برای بیننده جذاب باشه و تمام توضیحات لازم رو با شیوه ای خاص و منحصربه فرد بیان کنه، به طوری که هیچ سوالی رو برای بیننده به جا نزاره. 

تیم تولید محتوای طراحی آنلاین، پروژه های سناریو نویسی شما رو میپذیره و با ایده هایی ناب و خلاقانه اون رو نگارش میکنه و بهتون تحویل میده و اولین چیزی که ما بعد از تحویل پروژه ازتون دریافت می کنیم، قطعا لبخند رضایت شماست.

ویژگی های سناریو نویسی تبلیغاتی

خلاقانه و جذاب:

سناریو تبلیغاتی باید قابلیت جذب بیننده رو داشته باشه و اونقدر خوب بیان بشه که مخاطب حس کنه با یه تیزر جدید و جذاب مواجه شده و در نهایت، بیننده رو به مشتری تبدیل کنه. به همین دلیل باید توسط افرادی که اشراف کامل به امور تبلیغاتی و سناریونویسی دارن، انجام بشه.

هدفمند بودن:

اولین چیزی که از یک سناریو به ذهن میرسه این موضوع هست که بتونه در مدت زمانی مشخص و محدود، تمام قابلیت های یک کسب و کار رو به مخاطب منتقل کنه و قابلیت جذب داشته باشه. پس باید با تمرکز بر روی یک ویژگی برجسته و کاملا هدفمند، نگارش بشه.

مختصر و مفید: 

در این روز ها افراد با حجم زیادی از محتواهای مختلف مواجه هستن و شاید  وقت و حوصله ی زیادی هم برای اون نداشته باشن. به همین خاطر باید با توجه به دیدگاه مخاطب، به صورت مختصر و مفید نگارش بشه و موارد اصلی رو ارائه بده.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 6 - میانگین: 2.8 از ۵