سناریو برای موشن گرافیک

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

سناریو برای موشن گرافیک چیه ؟

یکی از  ابزارهای کاربردی و مهم تبلیغاتی که میشه گفت طرفدار زیادی داره، موشن گرافیک هست. به طوری که امروزه بسیاری از کسب و کارها برای بهتر دیده شدن و پیشرفت و رونق شون، ازش استفاده میکنن. قابلیت این رو داره که پیام شما رو کاملا واضح و شفاف و به سبکی متفاوت به مخاطب منتقل کنه و به خوبی به دل مخاطب بشینه. در نظر داشته باشین که، تولید محتوا ی مناسب برای موشن گرافیک، قدم اول برای موفقیت هست.

چرا سناریو برای موشن گرافیک مهمه ؟

موشن گرافیک برای امور تبلیغاتی بسیار مناسبه و به صورت همزمان، مخاطبان بصری و مخاطبان سمعی رو هدف قرار میده و از قدرت بازاریابی ویدئویی استفاده کرده و پیام تبلیغی رو با جذابیت بیشتری به مخاطب منتقل میکنه، از چنان جذابیتی برخورداره که  مخاطب رو تا لحظه آخر مشتاق دیدن، نگه میداره. اگر چه که این قابلیت از یه موشن گرافیک حرفه ای برمیاد ولی نیاز به تولید محتوای قوی و جذاب داره تا بتونه حس خوب و مثبتی روی مخاطب داشته باشه.

تولید محتوا برای موشن گرافیک، به منزله ی قلب تپنده ی اون هست.

 

سناریو برای موشن گرافیک، به گونه ای نوشته میشه که بتونه در کوتاه ترین زمان ممکن، در حد یک دقیقه و گاهی حتی کمتر از یک دقیقه، کل موضوع رو به مخاطب منتقل کنه و تاثیر مثبت هم روی مخاطب بزاره و با خودش همراه کنه. با توجه به این قضیه، مشخصه که سناریو باید با نهایت دقت و ظرافت هنری، نگارش بشه.

معمولا شروع سناریو موشن گرافیک، با معرفی کسب و کار، برند تجاری، سازمان، فروشگاه و یا یه محصول و خدمت جدید هست و به شیوه ای هنرمندانه، ویژگی ها و مزایا رو معرفی و تبلیغ میکنه و بیننده رو به هیجان وامیداره، تا حدی که ذوق زده میشه و دوست داره تا آخر اون موشن گرافیک رو نگاه کنه و درنهایت، ترغیب میشه تا سراغ اون چیزی که معرفی شده، بره.

در اینجاست که گفته میشه، سناریو تونسته نقش خودش رو به خوبی ایفا کنه.

اهمیت تولید محتوا برای موشن گرافیک

 

زمانی که موشن گرافیک به شیوه ای خلاقانه تولید و آماده بشه، میتونید انتظار داشته باشید که:

مخاطب شما از همون اول، میخکوب دیدن موشن گرافیک بشه و تا لحظه ی پایان اون رو با  نهایت علاقه و هیجان نگاه کنه.

مخاطب همیشه به دنبال تبلیغات جدید شما باشه.

مخاطب به خوبی تفاوت شما رو با سایر رقیبانتون متوجه بشه.

مخاطب به شما اعتماد کنه و تمایل به برقراری ارتباط با شما داشته باشه.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 0 - میانگین: 0 از ۵