تبلیغات بازدیدی ویدیویی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات بازدیدی ویدیویی چیه ؟

در این نوع از تبلیغات یه ویدئو از کسب و کار و خدمات شما آماده میشه و در صفحات اینستاگرام منتشر میشه و از اونجایی که ویدئو جذابیت زیادی برای افراد داره، مورد بازدید بیشتری قرار می گیره.

چرا تبلیغات بازدیدی ویدیویی مهمه ؟

یه فایل ویدئویی جذابیت بیشتری از عکس و نوشته برای مخاطبان داره و شما می تونید از این طریق مشتریان بیشتری رو جذب کنین و مهم تر اینکه با توجه به تعداد بازدیدی که از ویدئوتون میشه، هزینه پرداخت میکنین. 

دوست دارید توی اینستاگرام دیده بشید ؟ ما راهش رو میدونیم ...

یکی از روش های جالب تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات بازدیدی ویدئویی هست، به این صورت که تبلیغ شما در قالب یه ویدئو طراحی و آماده میشه و مورد بازدید تمام افرادی که به این ویدئو نیاز دارن قرار میگیره و خود شما تعیین میکنین که دوست دارین چند نفر تبلیغ شما روببینن، ما هم با توجه به تعداد بازدیدی که می‌خواین ویدئوتون داشته باشه  در اینستاگرام منتشرش می کنیم.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

تبلیغات بازدیدی ویدئویی چقدر میتونه مهم باشه ؟

وسعت انتشار تبلیغ

ویدئوی تبلیغی شما در شمار زیادی از صفحات بزرگ و مهم اینستاگرام منتشرمیشه و تعداد زیادی از مخاطبان با شما آشنا شده و باهاتون ارتباط برقرار میکنن.

امکان بازدید میلیونی

ما با برخورداری از مجموعه ی بزرگ و گسترده ای که از صفحات بزرگ و پر مخاطب در اختیار داریم این توانایی رو داریم که تبلیغ شما رو تا 20 میلیون بازدید و بیشتر برسونیم.

طبقه بندی موضوعی

موضوع و ماهیت ویدئوی تبلیغی شما مورد توجه قرار میگیره و در صفحاتی که مرتبط با پیام شما فعالیت میکنن منتشر میشه، یعنی تناسب دقیق موضوعی بین تبلیغ شما و صفحاتی که ویدئو منتشرمیشه وجود داره. 

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 62 - میانگین: 4.7 از ۵