تبلیغات اینستاگرام

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات اینستاگرام چیه ؟

برای تبلیغات در اینستاگرام با توجه به اهداف کسب و کار و شناخت دقیق مخاطبان، یک سناریوی تبلیغاتی به شکل متن و محتوا، عکس و یا ویدئو طراحی و منتشر میشه که منجر به جذب فالوور بیشتر شده و موفقیت زیادی رو به همراه داره.

چرا تبلیغات اینستاگرام مهمه ؟

اینستاگرام یه شبکه اجتماعی محبوب و شناخته شده در تمام جهان هست و تونسته طی سال های گذشته با سرعت بسیار بالایی رشد کنه و افراد زیادی رو به خودش جلب کنه. تبلیغات اینستاگرام یکی از روش های تبلیغات بصری هست که جذابیت زیادی داره و به خاطر حضور میلیونی افراد برای تمام کسب و کارها ضروریه.

تبلیغات اینستاگرام بهترین فضا برای دیدن شماست

تمامی افراد برای کسب اطلاعات و سرگرمی و برقراری ارتباط با دوستان و نزدیکانشون، سراغ اینستاگرام میرن و به دلیل جذابیت زیادی که برای افراد داره روزانه میلیون ها نفر عضوش میشن. خیلی از کسب و کارها  میتونن از این فضای پر مخاطب نهایت استفاده رو کرده و به تبلیغ کسب و کارشون بپردازن، که حتما مورد بازدید قرار گرفته و موجب رونق کسب و کار میشه.

حضورتو به مخاطبت نشون بده

برای اینکه دیده بشین باید حضور مفید و موثری توی اینستاگرام داشته باشین و همون جایی باشین که مخاطبانتون هستن.

رابطه خوب و پایدار ایجاد کن

برای فعالیت مفید توی اینستاگرام باید در دسترس باشین و با مخاطبتون ارتباطی راحت و صمیمی داشته باشین تا به روابطی پایدار و ماندگار تبدیل بشه .

رسانه ی اثر بخش بساز

اگر تمامی موارد حضور و فعالیت در اینستاگرام رو رعایت کنین به نتایج مفیدی میرسین و یه رسانه ی موثر برای انجام فعالیت هاتون دارین .

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

تبلیغات در اینستاگرام

راهکارهایی برای حضور موفق شما در اینستاگرام بهتون پیشنهاد میدیم

تبلیغ اینستاگرام

با توجه به نوع فعالیت شما، صفحاتی که بالا ترین بازدهی رو برای شما داشته باشه بهتون پیشنهاد میشه که به صورت یک پکیج تبلیغی برای شما اجرا میشهتبلیغات بازدیدی . در این نوع تبلیغ، شما به ازای هر بازدیدی که انجام میشه هزینه پرداخت میکنین.

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغ شما کاملا هدفمند و برای مخاطبان مورد نظر ارسال میشه و بازخورد صد در صدی داره 

تبلیغات اینفلوئنسری

روش موثر و سریع برای دیده شدن در اینستاگرام، تبلیغ کسب و کار شما توسط افراد مشهور و معروف هست، چون اثرگذاری این افراد بر مخاطبان شما زیاده و باعث بازدید بیشتر و معروف شدن پیج تون میشه

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 50 - میانگین: 4.6 از ۵