اینفلوینسر مارکتینگ

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

اینفلوینسر مارکتینگ چیه ؟

اینفلوئنسر فردی هست که قابلیت اثرگذاری بر دیگران رو داره و در بین افراد از محبوبیت زیادی برخورداره، و زمانی که این فرد اقدام به تبلیغ کسب و کار و معرفی خدمات شما میکنه ، تحت عنوان اینفلوئنسرمارکتینگ نام برده میشه که یکی از شاخه های بازاریابی بوده و در شبکه های اجتماعی به فعالیت می پردازه .

چرا اینفلوینسر مارکتینگ مهمه ؟

اینفلوئنسر مارکتینگ در واقع به معنای بازاریابی کسب و کار شماست که توسط یکی از افراد مشهور و محبوب که هواداران زیادی برای خودشون دارن و میتونن به راحتی روی بقیه افراد هم نفوذ داشته باشن، اجرا میشه و همچنین می تونن تعداد زیادی مخاطب رو به سمت شما هدایت میکنن.

تبلیغ شما توسط افراد مشهور و معروف در اینستاگرام، یه روش هدفمند و اثربخشه

مخاطبان شما در شبکه های اجتماعی چیزی رو  که توسط شخص مورد علاقه شون تبلیغ میشه رو بیشتر می پسندن و همیشه پیگیر فعالیت های این افراد هستن، پس تبلیغ خوب از طرف یکی از این افراد میتونه هزاران نفر رو به سمت شما بیاره. طراحی آنلاین، اینفلوئنسرهای زیادی رو در حوزه‌های مختلف گرد هم آورده و با توجه به کسب و کارتون شما رو به بهترین اینفلوئنسر مرتبط می‌کنه تا تبلیغ اثربخش در اینستاگرام داشته باشین.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

تبلیغات توسط افراد معروف چه مزیتی برام داره ؟

اثرگذاری بیشتر

اینفلوئنسرها، محبوبیت زیادی دارن و تمام کسانی که دنبالشون میکنن، همیشه تحت تاثیر شخصیت و گفته هاشون هستن.

آگاهی بیشتر

وقتی یه فرد معروف شما رو معرفی میکنه باعث میشه عده ی زیادی از مخاطبانشون تبلیغ رو ببینن و آگاهی و شناخت ازکسب و کار شما افزایش پیدا میکنه.

اعتبار بیشتر

افراد معروف رو خیلیا میشناسن و بهشون اعتماد دارن، وقتی این فرد شما رو تبلیغ می کنه اعتبار کسب و کار شما بیشتر میشه.

مجموعه ای منتخب از اینفلوئنسر‌ها

ما با معرفی اینفلوئنسرهای منتخب به اثربخشی پیشنهاداتمون اطمینان داریم و بهتون کمک می کنیم تا کسب و کار و خدماتتون رو توسط فرد محبوب مخاطبانتون تبلیغ کنین. با اینفلوئنسر مارکتینگ مخاطب بیشتری جذب کنین و به خودتون علاقه مندشون کنید و در اینستاگرام شهرت پیدا کنید.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 44 - میانگین: 4.8 از ۵