دعوت به همکاری

سلام

مجموعه طراحی آنلاین سال ۹۲ با پیوستن تیم برنامه نویسی کان‌وی و تیم طراحی گرافیک اسپانتا شکل گرفت. یکی از مهمترین اهدافی که باعث این اتفاق شد، علاقمون به همکاری با تیم ها و آدم های خوش ذوق، خلاق و با تجربه دیگه بود که تونستیم بهش برسیم. پیشنهاد میکنم حتما داستان شکل گیری طراحی آنلاین رو بخونید.

راه زیادی رو تا اینجا اومدیم، قدم های زیادی برای پیشرفت خودمون، خدماتمون و سایتمون برداشتیم. روزانه بازدیدکننده های زیادی داریم که بهمون اطمینان میکنند و سفارشات خودشون رو در انواع خدماتی که ارائه میدیم، برای انجام ثبت میکنند. خوشحالیم از این بابت که زحماتمون به نتیجه رسیده.

این صفحه رو ساختیم تا این خوشحالی رو با هم سهیم بشیم.

با افزایش مشتریانمون، هر روز بیشتر حس میکنیم که نیاز داریم تا با تیمها و افراد حرفه ای و با تجربه ای مثل شما همکاری داشته باشیم. اگر شما هم علاقه مند به همکاری با ما هستید، ازتون دعوت میکنیم که به ما بپیوندید. زمینه های فعالیتمون هم مشخصه، تمامی خدمات و فعالیت های تبلیغاتی که به کسب و کار های کوچیک و بزرگ کمک میکنه تا توی کارشون موفق تر باشند شامل:

طراحی گرافیک، خدمات چاپ، خدمات وب، برندینگ، طراحی سه بعدی و مدلسازی، ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی معماری، عکاسی و …

بزرگترین درسی که هزاره سوم و پیشرفت سریع تکنولوژی و کم شدن فاصله نسل ها به ما داده اینه که یک انسان فارغ از سن، تحصیل و تجربه، میتونه باشعور، خلاق و با قدرت تصمیم گیری بالا باشه. لطفا به این موضوع دقت کنید که رزومه، میزان تجربه، مدرک تحصیلی، سن، تعداد نرم افزارهایی که باهاشون کار میکنید، تعداد مشتریانتون، توانایی های فردی مثل روابط عمومی و … و … رو ملاک قرار نمیدیم. تجربه بهمون نشون داده که فردی با ۱۴ سال سن میتونه بهترین طراحی ها، کدنویسی ها یا عکسهارو ارائه بده در صورتی که ممکنه فردی با ۴۰ سال سن و ۲۰ سال تجربه این توانایی رو نداشته باشه. با این اوصاف :

تنها و تنها شرط و ملاک همکاری ما ، توانایی شما در ارائه خروجی مناسب براساس نیاز مشتریامونه که از طریق نمونه کارهای اجرا شده شما قابل تعیینه. در صورت پذیرفتن دعوت ما، بهترین نمونه کارهاتون رو برامون بفرستید که بتونیم بهترین تصمیم رو برای همکاری باهاتون بگیریم. خواهشمندم تنها افراد و تیم های دارای نمونه کار قوی و خلاق اقدام به تایید این دعوتنامه نمایند.

با تشکر
مهدی خطیری
مدیریت مجموعه طراحی آنلاین

شرایط همکاری :

  • – تمامی فعالیت ها بصورت آنلاین و دورکاری انجام میشه. سفارشات از طریق پلتفرم اختصاصی طراحی آنلاین پیگیری و اجرا میشند.

  • – تمامی خدماتی که شما به ما ارائه میدید، با نام حقیقی یا حقوقی شما به عنوان نمونه کار در سایتمون قرار میگیره. برامون مهمه که مشتریانمون تیم ها و افراد خلاقی که باهاشون همکاری داریم رو بشناسند.

  • – همچنین خدماتی که به ما ارائه میدید رو میتونید به عنوان نمونه کار خودتون با نام حقیقی یا حقوقی، هرجایی که دوست دارید مثل سایت رسمی خودتون، معرفی کنید.