اعضای تیم

مهدی خطیری

CEO Co-Founder

مهدی هم بنیانگذار و مدیرعامل شرکت هستش. نکته جالب توجه در مورد مهدی اینه که مثل مدیرای شرکت های دیگه، آدم جدی و بداخلاق و غیرقابل دسترس نیست. میشه گفت یک لیدر توانمند و دلسوز برای تیم ماست که اولویت اول زندگیش کارش هست که وقت زیادی رو صرفش میکنه. هدف اصلیش، پیشرفت تیمی هستش و برای آینده خودش و تیم، برنامه ریزی بلند مدت میکنه و در مسیر رسیدن به اون اهداف، همیشه صبور و پر تلاشه. تقریبا در همه زمینه های کامپیوتر، نرم افزار، برنامه نویسی، تبلیغات، برندینگ تخصص و تجربه چندین ساله داره و به دلیل شناخت دقیقی که از حوزه کاری داره، همه اعضای تیم دوسش دارن و پشتشون بهش گرمه.

مشاهده پروفایل

اشکان آل هاشم

Co-Founder Head of Graphic Department

اشکان هم بنیانگذار و سرپرست تیم گرافیک شرکت است. خودش سالهای سال تجربه طراحی گرافیک و تبلیغات داشته و پروژه های موفقی رو با مشتریان متعددی به انجام رسونده. این روزها با کمک اعضای تیم گرافیک در مسیر گسترش دپارتمان گرافیک و چاپ تلاش میکنه و مستقیما روی پروژه های گرافیک نظارت داره. روابط عمومی خوبی داره و از اونجایی که خودش در این حوزه متخصص هست، معضلات همکاران رو به خوبی درک میکنه و برای مشکلاتشون راه حل پیدا میکنه. اشکان دست به نوشتنش خوبه و به این ویژگیش بین همکاران معروفه.

مشاهده پروفایل

حمید مسعودی

Head of Motion Graphics Department

حمید از اعضای هیئت مدیره طراحی آنلاین و سرپرست تیم چند رسانه ای شرکت هست. تخصص حرفه ایش در تدوین، موشن گرافیک و ساخت تیزر با کیفیت بالا بسیار چشمگیره . شخصیت آروم و با اخلاقی داره و همیشه سخت مشغول کارشه. جدای بر اینکه نمیشه از تجربیاتش در حوزه تخصصیش گذشت، یه جورایی میشه گفت حمید، آچار فرانسه تیم، تو زمینه های تکنولوژی، کامپیوتر، شبکه و اینترنته و همیشه اطلاعات تکنولوژیی به روز و کاربردی داره.

مشاهده پروفایل

مجید اصغریان

Head of Web Department

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و علاقه زیادی به طراحی وب سایت داره. یکی از فعال ترین اعضای تیم اجرای وب سایتمونه و جزو با اخلاق ترین بچه های تیم به حساب میاد که اکثر اوقات هم خیلی آروم و بی سر و صداست. همیشه هندزفری تو گوششه و توی سکوت کامل کارش رو انجام میده و ثابت کرده که تو کارش حرفه ایه. چند سالیه بطور جدی پای لاراول نشسته و بیخیالش هم نمیشه .

مشاهده پروفایل

نگار عباسی

Graphic Designer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و طراحی گرافیک رو به طور تجربی یاد گرفته و توی این زمینه فوق العاده با استعداده. مسیر پیشرفت روز افزون در مسیر طراحی گرافیک رو خیلی سریع و با انگیزه طی میکنه و از اون دست آدمای خوش قلب و با احساسه . توی کارش به شدت مسئولیت پذیره ، روابط عمومی بالایی داره ، سرشار از انرژی مثبته و همیشه به اعضای تیم انرژی میده.

مشاهده پروفایل

صوفی پراینده

Graphic Designer

صوفی پراینده یکی از اعضای خلاق تیم طراحی گرافیکه. توی کارش وهدفش جدیه و همیشه در سکوت کارهاشو انجام میده و نهایت تمرکزش رو برای انجام پروژه هاش به کار میگیره. برای انجام تک تک پروژه هاش فکر شده عمل میکنه و جدای بر طراحی گرافیک، به خروجی طرح واسه مشتری هم فکر میکنه. همین موضوع باعث میشه که همیشه یک نکته خاص و جالب توجه توی طراحیاش باشه.

مشاهده پروفایل

سینا سرابی

UI / UX Designer

شاید باورش سخت باشه که سینا کارشناس ارشد منابع طبیعی و آبخیزداریه اما گرافیست حرفه ای و به شدت با استعدادیه. سال های زیادی در زمینه طراحی گرافیک فعالیت داشته و تجربه های زیادی داره. اما حالا در بخش وب طراحی آنلاین و در حوزه طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری یعنی UI/UX مشغول به کار هست. پسر آروم ، با مرام، با شخصیت و جذابیه. به شدت مسئولیت پذیر و کار بلده و در نهایت سکوت کار میکنه و همیشه یه سورپرایز خاص فراتر از نیاز واسه ارائه داره. ایده های بزرگ و خوبی برای پیشبرد اهدافش در سر داره و پر انرژی در مسیر پیشرفت تلاش میکنه.

مشاهده پروفایل

صابر گرگیج

Graphic Designer

کارشناس نرم افزاره کامپیوتره و سابقه ۱۰ سال کار آزاد تو زمینه طراحی گرافیک داره. صابر پسر آروم و با اخلاقیه و همیشه با طراحی های خوبش همه تیم رو ذوق زده میکنه. عکاسی یکی از علایقش به حساب میاد. صابر نشون داده که همیشه میتونه عکس رو خیلی خوب بفهمه، هم به تیم عکاسی کمک میکنه و هم از عکس ها بهترین استفاده رو تو کارهاش میبره.

مشاهده پروفایل

مهدی کرد

Laravel Developer

مهدی کارشناس نرم افزار کامپیوتره و مغز برنامه نویسی خیلی پویا و خلاقی داره. یه پسر با مرام و با تجربه اس که توی کوتاهترین زمان ممکن یادگیری و پیشرفت داشته و داره. تخصصش برنامه نویسی بک اند سایت هست و تاثیر چشمگیری روی پیشرفت سایت و پلتفرم داره. همیشه ریلکس و مسئولیت پذیره، توی کارش حرفه ای عمل میکنه و بهترین خروجی ممکن رو ارائه میده. 

مشاهده پروفایل

رومینا روهنده

Front-end Developer Wordpress Developer

رومینا یه دختر کاردرسته که حسابی توی کارش با انگیزه و با برنامه و موفقه. کارشناس نرم افزار کامپیوتره و بیش از ۵ ساله که بطور حرفه ای روی بخش برنامه نویسی FrontEnd سایت ها کار میکنه. همیشه هدست تو گوششه و با تمرکز کامل کاراشو انجام میده. مهربون، با معرفت و با احساسه و برای همه تایم های کاری و تایم های آزادش برنامه ریزی داره.

مشاهده پروفایل

رکسانا رهنما

Graphic Designer

کارشناس ارشد ارتباطات تصویریه، دختر مهربون و دوس داشتنی و خیلی دلسوزیه. همیشه همه تلاششو میکنه که به همه کمک کنه و اگه کاری از دستش بر بیاد بی منت انجام میده. واسه همفکری و دردودل همیشه پایه اس. علاقه زیادی به صنعت جواهرات و صنعت بسته بندی داره و تجربه و تبحر زیادی در زمینه طراحی و چاپ بسته بندی داره .

مشاهده پروفایل

مدیر مالی با اخلاق و مهربونمونه که زحمت کارای بزرگ مالی رو میکشه. با چندین سال تجربه ای که در زمینه های مالی و حسابداری داره، مشاوره های خوبی میده و همیشه برای مشکلات سازمانی پیش رو راهکارهای خوبی ارائه میده. پر انرژی ، خوش اخلاق و با معرفته و همیشه برای رسیدگی به مشکلات در دسترسه. لبخندش معروفه و با لبخند همیشگیش، پر از انرژی های مثبته.

مشاهده پروفایل

رزا روهنده

Content Engineer

رزا کم سن ترین همکارمونه، دختر با نمکیه و معمولا واسه همه چیز جواب آماده داره :) در کنار شخصیت شیطون و بازیگوشی که داره، مسئولیت پذیر هم هست. این روزها در کارهای مربوط به شبکه های اجتماعی، به سرپرست این بخش کمک میکنه و معمولا اینستاگرام ما رو هم به روز میکنه. توی زمینه موسیقی و هنر خیلی با استعداده و به چندین ساز موسیقی مثل گیتار، پیانو و کاخن مسلطه.

مشاهده پروفایل

الهام از اون دست افراد خلاق و آینده نگره که برای همه کارهاش برنامه ریزی داره و سعی میکنه همه کارهاشو به بهترین نحو ممکن انجام بده. کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانیه و همیشه اطلاعات خوبی رو میده. در زمینه تولید محتوای متنی (کپی رایتینگ) بسیار مفید و کارآمد عمل میکنه. خوش قلب و دلسوز هست و همین هم باعث میشه که پیش همه محبوب باشه.

مشاهده پروفایل

ندا رجبلو

Copywriter Content Engineer

کارشناسی مدیریت جهانگردی داره و کلی اطلاعات ریز و درشت تو زمینه تحصیلیش داره. خیلی آرومه و همیشه سرش تو کار خودشه. خیلی باهوشه و همیشه با بچه های تیم خیلی گرم و صمیمی برخورد میکنه. همیشه دنبال یادگیری بیشتره و برای درست انجام شدن کارها تلاش میکنه.

مشاهده پروفایل

مسعود مسئولیت بخش R&D یا تحقیق و توسعه رو بر عهده داره و کارش پژوهش برای به‌روز رسانی سطح علمی مجموعه‌است. ترجمه مقالات و محتوای سایت رو هم انجام میده و تو بخش ترجمه به بچه های کل تیم کمک میکنه تا همیشه آخرین مطالب روز دنیا رو داشته باشن.

مشاهده پروفایل