مشاغل خدمات مسافرتی

پیشنهادات ویژه برای مشاغل خدمات مسافرتی

ما شرکتی هستیم که به واسطه سابقه کاری ۱۰ ساله خودمون در زمینه مشاوره، طراحی گرافیک، چاپ و اجرای خدمات تبلیغاتی، افتخار همکاری با مشاغل خدمات مسافرتی متعددی رو داشتیم. اینبار تصمیم گرفتیم همه خدمات قابل ارائه به شما عزیزان فعال در این عرصه رو یکجا به تصویر بکشیم تا شاید بتونیم سهم هر چند کوچکی در ارتقای کیفی خدمات شما داشته باشیم.

این خدمات رو به پنج دسته اصلی تقسیم کردیم که در ادامه برای معرفی بیشتر اونها ، با شما همراهیم...

ملزومات چاپی کاغذی

شاید با یک طراحی معمولی و مقداری متن ساده هم بشه کار مشتریان رو راه انداخت . ولی برای موفقیت کافی نیست ! شک نکنید همونطور که اخلاق کاری و کیفیت خدمات شما برای مشتریان و مراجعه کنندگان شما مهم هست، دیدن ظاهر گرافیکی یکپارچه و منظم توی ملزومات چاپی کسب و کار مشاغل خدمات مسافرتی شما هم میتونه توی ضمیر ناخودآگاه اونها تاثیر بذاره و شما رو حرفه ای تر نشون بده. این زیبایی ظاهری، مخاطب رو جذب میکنه و مقدار تعهدش رو به شما بیشتر میکنه. دیدیم که میگیم

شامل چه خدماتی میشه ؟

مشاغل پزشکی
مشاغل پزشکی

زیبایی ظاهری محل کار

فراموش نکنید که ظاهر محل کار شما میتونه همیشه توی ذهن مشتریان حضوری شما به یاد بمونه. این که چه فضاهایی رو براشون در نظر گرفتید، این که کجاها منتظر بمونن، چه رنگ ها و تصاویری رو روی دیوارها ببینن، چقدر هماهنگی بین اجزای جاندار و بی جان ببینن، همگی موثر هستن. به طور کلی، رعایت رنگ و لوگوی سازمانی در طراحی اجزای دکوراسیون داخلی و ملزومات به کار رفته در دفتر محل کار مشاغل خدمات مسافرتی شما از اصول مهمی هست که شاید تاثیر سریع نداشته باشه اما در دراز مدت به تاثیر فوق العاده اش پی خواهید برد.

شامل چه خدماتی میشه ؟

تبلیغات محیطی

قطعا میدونید که فقط حفظ مشتریان فعلی، برای یک تجارت موفق کفایت نمیکنه و همواره باید دنبال راه های جدید برای جذب مخاطبان جدید بود. روش های مختلفی برای تبلیغات و جذب مخاطب جدید وجود داره. اما اونی تاثیر گذاره که با فکر و برنامه ریزی درست پیش بره. بخشی از خدمات پیشنهادی ما برای گسترش کسب و کار مشاغل خدمات مسافرتی شما اینها هستند :

شامل چه خدماتی میشه ؟

مشاغل پزشکی
مشاغل پزشکی

فضای مجازی

این روزها فضای مجازی چنان تاثیری بر روی مخاطبان مشاغل خدمات مسافرتی داره که شاید توی بعضی از موارد حتی از تبلیغات در دنیای واقعی ارزشمندتر و تاثیرگذارتر باشه. اگر به فکر گسترش کسب و کار هستید، پیشنهاد میکنیم فضای مجازی رو جدی بگیرید و کاملا با برنامه در جهت حضور و پیشرفت توی محیطش تلاش کنید.

شامل چه خدماتی میشه ؟

مشتری مداری

بعد از اینکه روش های مختلف تبلیغات به جواب میرسه و مخاطب های جذب شده ، تبدیل به مشتری های شما میشن، دیگه وقتشه که بهشون بها بدید تا مشتری همیشگیتون بمونن. کسی که یکبار خدمات یا محصولات شما رو تجربه کرده، از کیفیت کار شما خبر داره. فقط کافیه که با استفاده از یک سری تکنیک ها، همیشه بهشون توجه کنید و خدمات خودتون رو بهشون یادآوری کنید تا در زمان نیاز به هر نوع خدمات مشاغل خدمات مسافرتی ، اولین انتخابشون شما باشید.

شامل چه خدماتی میشه ؟

مشاغل پزشکی

بخشی از نمونه کارها

در ادامه میتونید بخشی از نمونه کارهای کسب و کار مشاغل خدمات مسافرتی رو مشاهده کنید.

تبدیل PSD به HTML سایت تصفیه آب
تبدیل PSD به HTML سایت تصفیه آب تبدیل PSD به HTML سایت تصفیه آب
تبدیل PSD به HTML سایت سامانه رزرو ویلا آسوجا
تبدیل PSD به HTML سایت سامانه رزرو ویلا آسوجا تبدیل PSD به HTML سایت سامانه رزرو ویلا آسوجا
طراحی قالب اینستاگرام  3 تایی سعید کانادا
طراحی قالب اینستاگرام 3 تایی سعید کانادا طراحی قالب اینستاگرام 3 تایی سعید کانادا
طراحی مهر - چتراتا
طراحی مهر - چتراتا طراحی مهر - چتراتا
طراحی استوری اینستاگرام - هتل آکراس
طراحی استوری اینستاگرام - هتل آکراس طراحی استوری اینستاگرام - هتل آکراس
طراحی قالب اینستاگرام 3 کاربرده - آرمان آفرین مهاجر
طراحی قالب اینستاگرام 3 کاربرده - آرمان آفرین مهاجر طراحی قالب اینستاگرام 3 کاربرده - آرمان آفرین مهاجر
طراحی قالب اینستاگرام 3 کاربرده - آژانس گردشگری نارنج و ترنج شیراز
طراحی قالب اینستاگرام 3 کاربرده - آژانس گردشگری نارنج و ترنج شیراز طراحی قالب اینستاگرام 3 کاربرده - آژانس گردشگری نارنج و ترنج شیراز
طراحی پست اینستاگرام ـ هتل آکراس
طراحی پست اینستاگرام ـ هتل آکراس طراحی پست اینستاگرام ـ هتل آکراس
طراحی فضاهای گردشگری مدرن
طراحی فضاهای گردشگری مدرن طراحی فضاهای گردشگری مدرن

بخشی از مشتریان

در ادامه میتونید بخشی از مشتریان کسب و کار مشاغل خدمات مسافرتی رو مشاهده کنید.