طراحی اسلاید سایت

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی اسلاید سایت چیه ؟

اسلاید سایت بنری در ابعاد بزرگ به عنوان ابزار تبلیغی برای انتقال پیام به بازدیدکننده های سایت شماست که شامل تصویر و متن هاییه که یک پیغام یا رویداد رو  به اونها منتقل می کنه . این اسلایدها در سایت شما قرار میگیرن و میتونن بخشی از خدمات مهم شما رو به صورت پررنگ تر مورد توجه بینندگان قرار بدن. با استفاده از این اسلایدهای اختصاصی میتونید کاربران رو از اخبار مهم سایتتون مطلع بسازید یا اینکه به صفحات ویژه مستقیما راهنماییشون کنید.

چرا طراحی اسلاید سایت مهمه ؟

طراحی اسلاید سایت اگر بصورت اصولی انجام بشه، میتونه با استفاده از عکس ها و متن های جذاب، کاربر رو دقیقا به سمتی از سایتتون سوق بده که موجب فروش بیشتر شما بشه. برای مثال، با طراحی یک اسلاید جذاب، شما تمرکز مشتری رو به سمت خرید محصولی منعطف میکنید که سود بیشتری براتون داره یا کمتر دیده میشه. این اتفاق موجب فروش و سود بیشتر شما میشه. پس ازش غافل نشید.

طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - خدمات زیبایی
طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - خدمات زیبایی طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - خدمات زیبایی
طراحی اسلاید سایت پارس مد تور -  خدمات دندانپزشکی ۱
طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - خدمات دندانپزشکی ۱ طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - خدمات دندانپزشکی ۱
طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - خدمات چشم پزشکی ۳
طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - خدمات چشم پزشکی ۳ طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - خدمات چشم پزشکی ۳
طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - مزایای درمان در ایران
طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - مزایای درمان در ایران طراحی اسلاید سایت پارس مد تور - مزایای درمان در ایران
طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۱
طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۱ طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۱
طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۲
طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۲ طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۲
طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۳
طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۳ طراحی اسلاید سایت توان ترخیص ۳
طراحی اسلاید سایت مهسان طب
طراحی اسلاید سایت مهسان طب طراحی اسلاید سایت مهسان طب
زمان اجرا :
  • ۱ تا ۳ روز کاری
225,000 تومان
ثبت سفارش

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، میتونید با استفاده از شماره موبایلتون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید پیشرفت پروژه تون رو به صورت لحظه ای دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید، اگر خوشتون نیومد درخواست ویرایش بدید،  نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید و با مستقیم با طراح در ارتباط باشید تا مرحله ای که به تایید و رضایت از طرح برسید.

ادامه مطلب

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم و طبق سلیقه و درخواست شما طرح رو تغییر میدیم. مطمئن باشید در نهایت طرحی رو تحویل میگیرید که واقعا دوسش دارید و ازش راضی هستید. تغییرات مورد نیاز رو میتونید از طریق پنل مشتریان و بخش گفتمان پروژه درخواست بدید.

ادامه مطلب

متاسفانه خیر. به این دلیل که برای هر سفارش، ایده پردازی خاص خودش انجام میشه و زمان صرفش میشه، انجام این کار امکانپذیر نیست. انجام سفارشات و مشاهده اتود و طرح، تنها بعد از ثبت سفارش در سایت و پرداخت کامل امکانپذیر هست.

ادامه مطلب

به طور کلی بر اساس سیاست های اجرایی مجموعه ما، ارسال فایل لایه باز مقدور نیست. اگر قصد دارید به عنوان آرشیو فایلتون رو نگهداری کنید، فایل لایه بسته با کیفیت مناسب براتون ارسال میشه. اما اگر واقعا نیاز به فایل لایه باز طرح دارید، میتونید با پرداخت مبلغ 50٪ مازاد بر رقم اصلی سفارش، فایل لایه باز رو هم از ما دریافت کنید.

ادامه مطلب

دریافت سایزهای مختلف و متنوع از خروجی نهایی، مشمول پرداخت هزینه ویرایش خواهد شد. هزینه ویرایش نسبت به میزان تغییراتی که نسبت به طرح نهایی لحاظ میشه، قابل برآورد و توافق خواهد بود. به صورت پیشفرض، حدود هزینه ویرایش در خصوص تغییر سایز آیتم های معمول و نزدیک به هم، چیزی حدود 40٪ از مبلغ اصلی سفارش خواهد بود.

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 58 - میانگین: 4.7 از ۵