طراحی برچسب سی دی

طراحی لیبل سی دی | سفارش طراحی لیبل سی دی | قیمت طراحی برچسب سی دی | تعرفه طراحی لیبل سی دی | قیمت برچسب سی دی

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

طراحی برچسب سی دی چیه ؟

برچسب سی دی همون برچسب دایره شکلی هست که روی خود سی دی چسبیده میشه. هم میتونه به شکل برچسبی باشه هم میتونه به شکل کاملا مستقیم روی خود سی دی چاپ بشه. طراحیش در هر تعدادی امکانپذیر هست و معمولا چاپش در تیراژ حداقل ۱۰۰۰ تایی امکانپذیره. طراحی برچسب سی دی میتونه به شکل عمومی با حفظ هویت بصری یک مجموعه طراحی بشه، به شکلی که بعد از رایت کردن،‌ جای مناسب برای نوشتن عنوان یا سایر اطلاعات تخصصی داشته باشه.

چرا طراحی برچسب سی دی مهمه ؟

به عنوان مثال، یک آتلیه عکاسی تقریبا هر روز تعدادی سی دی به مشتری هاش میده که عکس ها و فیلم های مراسماتی که ازشون تصویربرداری کرده رو براشون رایت میکنه. مقایسه کنید اینکه روی یک سی دی خام عمومی بخواد با ماژیک ، اسم ، تاریخ، مدت زمان فیلم و تعداد عکس ها رو بنویسه چقدر معمولیه و یا اینکه طراحی کاور سی دی اختصاصی داشته باشه که هم لوگو و اطلاعات تماسش روش درج شده باشه و هم گزینه های اختصاصی برای تکمیل داشته باشه، چقدر میتونه موندگار و تاثیر گذار باشه. همین مثال رو میشه برای همه مشاغلی که با سی دی سر و کار دارن استفاده کرد.

طراحی برچسب سی دی طراحی آنلاین
طراحی برچسب سی دی نماهنگ اداره کل حراست بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
طراحی برچسب سی دی پیام های مناسبتی - دایره آموزش و تحقیقات حراست بانک مرکزی
طراحی برچسب سی دی گزارش عملکرد اداره کل حراست بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
120,000 تومان
ثبت سفارش
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.