نور پردازی فضاهای اداری

شیوه صحیح و اصولی از نورپردازی بی شک تاثیرش بر محیط کار بسیار ملموس خواهد بود

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

نور پردازی فضاهای اداری چیه ؟

به دلیل فراگیر شدن محیط های اداری، شیوه های طراحی نورپردازی اداری خاص این محیط ها طبیعتاً ساده انگارانه و کلیشه ای شده اند. رواج یافتن ساختمان های اداری و دفتری چند مستاجره عامل مهمی برای افزایش اعتماد به شیوه های طراحی نورپردازی اداری به شکل عام و عمومی است، زیرا دلیل آن لزوم توجه به تغییر مداوم مستاجر است. اغلب عناصر طراحی ساختمان های اداری از جمله سیستم های نورپردازی، باید به ساکنان بسیاری و به خصوص آنهایی که مداوم از دفتری به دفتر دیگر نقل مکان می کنند، خدمت نمایند. از این روست که استفاده از موزاییک های آکوستیک سقفی که امکان نصب راحت قاب های فلورسنت توکار و دسترسی به فضای پلنوم سقف به منظور نصب و سرویس تجهیزات برقی و مکانیکی را فراهم می آورد، جهانی شده است. به ندرت این روش بهترین شیوه طراحی نورپردازی اداری حتی برای ساده ترین طراحی های نورپردازی اداری است.

چرا نور پردازی فضاهای اداری مهمه ؟

در اکثر محیط های اداری از عمده ترین اهداف اولیه بهره وری و بازدهی است و از شیوه های طراحی نورپردازی انتظار می رود که پشتوانه ای برای تحقق این اهداف باشند. به بیان دقیق تر، وظایف دیداری نورپردازی باید به سهولت و سادگی اجرا شوند. خوشبختانه گرایش رو به رشدی در جهت افزایش رضایت کارکنان در اکثر محیط های کاری پدید آمده است، نورپردازی اداری باید در جهت ایجاد رضایت بصری و روان شناختی محیط مشارکت داشته باشد. کاربرد شیوه های نورپردازی تکراری آثار مثبت کمتری از لحاظ بازدهی و رضایت استفاده کنندگان در اکثر فضاهای کاری دارد. برخی اوقات به دلیل مسائل اقتصادی می توان از شیوه های غیر استاندارد ولی خلاقانه در بسیاری از فضاهای اداری استفاده کرد.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 43 - میانگین: 4.7 از ۵